Ubytování Na Hájence
Příjemné ubytovaní na pomezí Žďárských vrchů a Nedvědické vrchoviny
Drobečková navigace

Úvod > O hájence > Recenze ubytovaných

Recenze ubytovaných

Vážení zákaznici, pokud máte zájem, napište nám pod recenzemi zprávu a my ji zde velice rádi uveřejníme.

RECENZE NAŠICH NÁVŠTĚVNÍKŮ:

“Ubytování Na Hájence mohu opravdu doporučit každému. My jsme zde strávili, překrásný víkend s celou rodinou,našeho velkého psa nevyjímaje a cítili jsme se jako doma - pocit, že jste zde vítání čiší z každého koutu. Manželé Juračkovi, zařídili hájenku s vkusem a citem pro detail.”

Velmi Vám děkuji za krásný víkend a těším se na další pobyt.

Jana Kacetlová Mackrlová

Moc děkujeme manželům Juračkovým za úžasný pobyt v krástém a čistém penzionu ve kterém se cítíme od prvního dne jako doma. Personál vstřícný, ochotný a milý. Penzion prostorný, nově zařízený, po rekonstrukci. Je nás tu 10 kamarádů a ani jeden z nás nenašel, na co by si mohl stěžovat. . Vše na úrovni a cena za tak krásné ubytování víc, jak příznivá.

Děkujeme. Čadinová M

Vážený pane Juračko,

chci Vám a celému týmu poděkovat za nedávný krásný víkend strávený v hájence. S ubytováním jsem byl zcela spokojen, také počasí přálo turistice, a navíc jsem přímo v personálu poznal svoji příbuznou, paní Emilii Krejčířovou (rozenou Bartoňovou). Věděl jsem, že náš rod žije v Karasíně a okolí již po staletí, ale nenapadlo mě, že navázání konkrétního kontaktu půjde tak rychle a snadno. Budu na to kouzelné místo rád vzpomínat a patrně se i vracet.

Se srdečným pozdravem z Brna

Kamil Bartoň

 Ráda bych touto cestou poděkovala za krásné opakované pobyty strávené na Hájence.Vždy bylo vše perfektní, čisté prostředí na 100%,ochotný personál a vstřícný přistup. Velké poděkování patří též paní Míle která připravuje bohaté a chutné snídaně . Při odjezdu už se těšíme na další rok naší dovolené v Karasíně.
Poděkování manželům Juračkovým
HAVRÁNKOVI 

ZDE NAPIŠTE VAŠI RECENZI:
(kontaktní data nebudou samozřejmě uveřejněna)

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.