Ubytování Na Hájence
Příjemné ubytovaní na pomezí Žďárských vrchů a Nedvědické vrchoviny
Drobečková navigace

Úvod > O hájence > Recenze ubytovaných

Recenze ubytovaných

RECENZE NAŠICH NÁVŠTĚVNÍKŮ 2018:

Penzion je oázou klidu a harmonie, z terasy je nádherný výhled do širokého okolí. Večerní posezení, se sklenou výborného vína po dni naplněném poznáváním okolí, nemělo chybu. Děkujeme AŠ 23.9.2018

Dobry vecer, pane Juracko,

moc vam dekujeme za krasny treti pobyt u vas na Hajence! Velmi mile prostredi a bajecni lide! Mejte se moc dobre a at se vam dari! Urcite prijedeme znovu!

 Michal s Misou a Zdenickou B. 3.9.2018

Ps. Prosim, vyridte Vasi pani, ze jsem nikdy a nikde nejedl tak vynikajici strudl! 

 

Dobrý den všem Na Hájence děkujeme manželům Juračkovým za 
krásné dny naší dovolené, vracíme se vždy odpočatí a plné sil. 
Vše čisté, nádherné, bohaté snídaně a hlavně velmi dobré. 
Poděkování též paní Míle,která byla každý den 
usměvavá a s dobrou náladou. Poděkování i paní Hance. 
Příští rok nashledanou. MH 30.8.2018

RECENZE NAŠICH NÁVŠTĚVNÍKŮ:

“Ubytování Na Hájence mohu opravdu doporučit každému. My jsme zde strávili, překrásný víkend s celou rodinou,našeho velkého psa nevyjímaje a cítili jsme se jako doma - pocit, že jste zde vítání čiší z každého koutu. Manželé Juračkovi, zařídili hájenku s vkusem a citem pro detail.”

Velmi Vám děkuji za krásný víkend a těším se na další pobyt.

Jana Kacetlová Mackrlová

Moc děkujeme manželům Juračkovým za úžasný pobyt v krásném a čistém penzionu ve kterém se cítíme od prvního dne jako doma. Personál vstřícný, ochotný a milý. Penzion prostorný, nově zařízený, po rekonstrukci. Je nás tu 10 kamarádů a ani jeden z nás nenašel, na co by si mohl stěžovat. . Vše na úrovni a cena za tak krásné ubytování víc, jak příznivá.

Děkujeme. Čadinová M

Vážený pane Juračko,

chci Vám a celému týmu poděkovat za nedávný krásný víkend strávený v hájence. S ubytováním jsem byl zcela spokojen, také počasí přálo turistice, a navíc jsem přímo v personálu poznal svoji příbuznou, paní Emilii Krejčířovou (rozenou Bartoňovou). Věděl jsem, že náš rod žije v Karasíně a okolí již po staletí, ale nenapadlo mě, že navázání konkrétního kontaktu půjde tak rychle a snadno. Budu na to kouzelné místo rád vzpomínat a patrně se i vracet.

Se srdečným pozdravem z Brna

Kamil Bartoň

 Ráda bych touto cestou poděkovala za krásné opakované pobyty strávené na Hájence.Vždy bylo vše perfektní, čisté prostředí na 100%,ochotný personál a vstřícný přistup. Velké poděkování patří též paní Míle která připravuje bohaté a chutné snídaně . Při odjezdu už se těšíme na další rok naší dovolené v Karasíně.
Poděkování manželům Juračkovým
HAVRÁNKOVI 

Dobrý den, všem v Karasíně- poděkování za krásnou srpnovou dovolenou 2019 v našem oblíbeném ubytování. Naši dovolenou bez Hájenky si už neumíme představit . Vše bylo nádherné, počasí teplé a ty houby - to byla nádhera.Odjíždíme odpočatí a s dobrou náladou a nějakým tím kilem navíc po super snídaních.
Přejeme všem krásné dny , děkujeme Havránkovi
Poděkování manželům Juračkovým , paní Míle, paní účetní.

 

ZDE NAPIŠTE VAŠI RECENZI:
(kontaktní data nebudou samozřejmě uveřejněna)

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů